Результат пошуку зображень за запитом "розмитнення авто"

Власники цих автомобілів сплатили до державного бюджету 13,3 млн. грн. митних платежів, з них до Пенсійний фонд надійшло понад – 6,5 млн. грн. Про це повідомили в Івано-Франківській митниці ДФС.

Загалом з дня набрання чинності нового Закону України від 25.11.2018 року № 2611-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» в Івано-Франківській митниці ДФС у митному режимі «імпорт» було оформлено 3 918 транспортних засобів громадян, з них – 1 147 так звані «євробляхи».

Нагадаємо, що 22 лютого 2019 року спливає термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією. Після цього часу власники таких автомобілів будуть сплачувати акцизний податок за повною ставкою.

Крім того, з метою надання громадянам консультацій щодо порядку митного оформлення транспортних засобів, перелік необхідних документів та інших норм, що вводяться даним Законом, в Івано-Франківській митниці ДФС відкрито телефонні лінії за номерами: (0342) 72-52-77, 77- 91-03, пишуть Версії з посиланням на ДФС в Івано-Франківській області.