Результат пошуку зображень за запитом "олександр сич"

Вчора у рамках відзначення 110-річчя з дня народження Степана Бандери зустрівся з групою мешканців села Старий Угринів, які намагалися блокувати дорогу, що веде до меморіального комплексу, та не допустити моєї, як голови обласної ради, участі в урочистих заходах.
Вимогою учасників акції було завершення капітального ремонту дороги. Вона мала явно виражений політичний замовний характер, оскільки її організаторам достеменно відомо, що згідно чинного законодавства ремонт та утримання доріг місцевого значення належить до повноважень районної та обласної державних адміністрацій, а коштами дорожнього фонду, які поступають як субвенція з державного бюджету, розпоряджається винятково обласна державна адміністрація.

Зрештою, і в тих куцих повноваженнях, якими сьогодні Закон наділяє обласну раду, рішення приймаються колегіально і всім депутатських корпусом, а не одноособово головою обласноі ради. Тож крайнім цинізмом замовників подібних акцій є маніпулювати простими людьми і спрямовувати іх проти голови будь-якого самврядного органу, незалежно від того, до якої політичної сили він належить і яке прізвище носить.

Щоправда, голова Калуської РДА п. І. Данів, який ініціював цю зустріч, намагався присутніх переконати у протилежному і покласти відповідальність на обласну раду, депутатом якої від цього виборчого округу він також є, та персонально на голову обласноі ради.

Сьогодні виконую обіцянку, дану учасникам блокування, і подаю голові обласної державної адміністрації пропозицію вжити невідкладних заходів щодо завершення капітального ремонту дороги, що веде до меморіального комплексу Степана Бандери в селі Старий Угринів Калуського району. Відповідне звернення також спрямовую голові Калуської РДА п. І. Даніву з пропозицією відповідно до його повноважень вжити належних заходів для організації капітального ремонту та утримання цієї дороги, – написав Олександр Сич.

Світлина від Олександра Сича.

Світлина від Олександра Сича.