Картинки по запросу ПБС" починає будівництво мосту у селі Сівка-Войнилівська

Роботи проводяться у селі Сівка-Войнилівська Калуського району, повідомили у пресслужбі ПБС, пишуть Версії з посиланням на kalushnews.

Будівництво мосту розпочали ще у 2006 році. Однак, його не вдалось завершити через відсутність фінансування. Люди досі користуються старим мостовим переходом, який має обмеження для руху важковагового транспорту.

“Свого часу, працюючи в іншій фірмі, ми з колегою, виконробом Русланом Зіньком починали його будувати. Ми добре знайомі з проектом і всіма нюансами будівництва. Тепер ми переправу таки збудуємо. Для нас це справа честі”, – розповідає виконроб ТОВ “ПБС” Юрій Побігушка.

Фахівці “ПБС” зараз проводять демонтаж старих балок. Навантаження, яке вони здатні витримати недостатнє, тому будуть змонтовані нові балки, розраховані на навантаження типу А-13.

“За 10 років змінилися норми будівництва. У тому числі збільшився трафік руху та вага вантажівок. Ми хочемо збудувати конструкцію якісно і надійно. Буде збудовано 6 залізобетонних прогонів по 18 метрів та 4 сталезалізобетонні по 33 метри”, – кажуть у “ПБС”.

Загальна довжина переправи – 240 метрів. Передбачено дві смуги для руху. Враховуючи те, що дорога територіальна, цього абсолютно достатньо для комфортного переїзду через річку Дністер. Вартість будівництва об’єкту 63 мільйонів 400 тисяч гривень.