фото: dyvys info

Зокрема, у Харкові 27 квітня відбувся автопробіг підприємців.

Кілька десятків представників малого бізнесу протестували проти закриття ринків і податку на прибуток на час карантинних заходів в Україні. Про це повідомляють місцеві жителі в Facebook, пишуть Версії з посиланням на Сьогодні.

Подібна акція пройшла і у Львові. На відміну від інших міст, тут мітинг виглядав більш організованим. Зокрема, були присутні гасла, наприклад, “Врятуймо малий бізнес від смерті”, “Ми маємо право на роботу” тощо. Учасники протесту передали звернення зі своїми вимогами голові Львівської обласної державної адміністрації Максиму Козицькому та міському голові Андрію Садовому.

“Незважаючи на заборону нашої господарської діяльності з боку держави, ми і надалі зобов’язані платити податки і місцеві збори, оренду, комунальні послуги, заробітні плати нашим працівникам”, – обурилися підприємці.

Тим часом в Європейському Союзі, більшість країн якого прийняли удар СOVID-19 раніше за Україну, вже почали виходити з карантину. Про те, як це відбувається – дивіться в сюжеті новин “Сьогодні”:

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!