Результат пошуку зображень за запитом "згвалтування"

Оперативники протягом наступної доби після звернення батька встановили особистість негідника. 21 вересня працівниками поліції в ході проведення комплексу оперативних та слідчих дій був затриманий 20-річний мешканець Вінницької області.

Про це у мережі Facebook повідомив перший заступник голови Нацполіції України В’ячеслав Аброськін.

Журналістам стало відомо, що випадок стався в одному з сіл Коломийського району. Коли дівчинка поверталася зі школи, її перестрів злочинець і силоміць відтягнув в район ріки, де й поглумився над школяркою. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Хочу сказати, що поки не буде прийнятий й не запрацюють положення законопроектуhttp://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=62078, запропонованого народними депутатами України Олег НедаваMustafa NayyemДмитро Лубінець та Антон Геращенко, що передбачає посилення відповідальності за статеві злочини проти малолітніх, ці трагедії будуть траплятися у неприпустимій кількості. І горе батьків цієї згвалтованої дитини вже може завтра стати горем іншої родини, питання тільки чиєї?

Покидьки в людській плоті, причетні до скоєння статевих насильницьких злочинів проти малолітніх, повинні знати, що вони приречені на найсуворе покарання”, – зазначив Аброськін.