Результат пошуку зображень за запитом "103 медики"

Про це повідомляють в Управлінні з питань цивільного захисту ІФ ОДА.

Так, в селі Бабин, уч. Бруси, до оперативного-координаційного центру від працівника посольства республіки Німеччина в Україні поступило повідомлення про те, що на території хостелу в складі групи туристів перебуває два громадяни Республіки Німеччина – 24-річна дівчина та 21-річний хлопець.

В дівчини травма ноги, а в хлопця затяжний кашель. Молоді люди самостійно не можуть пересуватися та потребують медичної допомоги.

Від організатора заходу встановлено, що вказані особи хворіють четвертий день, заїзд карети ШНМД безпосередньо до місця розташування хостелу неможливий через відсутність під’їзного шляху з твердим покриттям.

Для надання допомоги потерпілим туристам о 02.20 для рятувальників ПРВ Косів оголошено сигнал “Збір-аварія” та о 03.30 рятувальники (4 чол. 1 од. тех.) спільно з працівниками ШНМД виїхали до місця проведення рятувальних робіт.

Близько п’ятої ранку рятувальники та медичні працівники прибули до місця надання допомоги, обстежили потерпілих та в подальшому на ношах рятувальники перенесли від місця тимчасового проживання “Хата-майстерня” до автомобіля Косівського ПРВ (близько 3 км.) туристів-німців.

Біля шостої ранку їх було доставлено до автомобіля ПРВ Косів та о 05.55 перевезено в село Бабин до місця стоянки автомобіля ШНМД.

Туристів-німців доставлено для надання лікарської допомоги до Косівської ЦРЛ.