Як стати на чергу в дитячий садок | Міні Рівне

Зокрема йшлося про пом’якшення карантинних обмежень, інформують у Косівській РДА.

Нагадаємо, за постановою Кабміну з 25 травня 2020 року відновлюється проведення спортивних заходів до 50 осіб і без глядачів, проведення релігійних заходів (не більше однієї особи на 10 м2), робота приміського та внутрішньообласного транспорту, що не виходить за межі області (в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб), діяльність готелі (без ресторанів) та заклади охорони здоров’я, що надають стоматологічні послуги.

На засіданні районної комісії обговорили пропозиції подані відділом освіти райдержадміністрації та директорами дошкільних навчальних закладів щодо відновлення їх роботи.

“Враховуючи дані пропозиції, відвідування закладів дошкільної освіти відбудеться з 1 серпня 2020 року, але за умови дотримання адміністрацією зазначених закладів всіх санітарно-епідемічних вимог щодо недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-19”, – йдеться у рішенні комісії.

Відтак на Косівщині пропонується відновити роботу транспорту, діяльність готелів та надання стоматологічних послуг, а роботу дошкільних навчальних закладів з серпня.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!