Про це повідомив відомий журналіст Віталій Мацьоцький.

“Сьогодні вночі, за керування в стані алкогольного сп‘яніння був зупинений фігурант п‘яного дебошу, що відбувся Великдень біля реабілітаційного табору для воїнів АТО. Цього разу серед поліцейських не було його друзів, тому він не зміг уникнути оформлення протоколу по ст.130 та 126 КУпАП”, – йдеться в дописі Мацьоцького.

В коментарі Версіям журналіст уточнив, що “герой” п’яного скандалу в Ростоках був зупинений поліцією близько першої години ночі в селі Тюдів. В автівці він був один. Водій відмовився пройти тест на наявність алкоголю в крові на місці, і так само відмовився їхати на освідчення до медзакладу. Також водій при собі не мав жодних документів – ні водійського посвідчення, ні документів на автомобіль.

Тому правоохоронці на місці оформили протокол за статтею 130 “Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції” та статтею 126 “Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки, або стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами”.

Нагадаємо, 23 квітня волонтерка Тетяна Костинюк виклала відео конфлікту з місцевими мешканцями в с. Розтоки Косівського району під час якого невідомі погрожували та зневажливо ставились до АТОвців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Забарикадована брама та поліція з автоматами: як на Косівщині “місцеві інтелігенти” зустрічали волонтерів АТО та журналістів (фото)

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!