Результат пошуку зображень за запитом "локомотиворемонтний завод івано-франківськ"

 

В програмі «Актуальне інтерв’ю» мер Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів про перспективні напрямки розвитку локомотиворемонтного заводу, який місто нещодавно викупило на відкритих торгах за 34 мільйони гривень, пишуть Версії з посиланням на ОТБ «Галичина».

«Ми змінимо менеджемент цього підприємства. Насамперед ми хочемо зберегти й розширити те виробництво, яке зараз існує. Тому що завод чи не єдиний в Україні залишився, який ремонтує тепловози. І в цьому ми маємо певну перевагу. Це буде перший напрямок», – розповів очільник міста.

Мер наголосив, що власником заводу є громада, тому підприємство має працювати на благо мешканців Франківська.

«Цей завод є власністю територіальної громади, тобто всіх нас. І цей завод повинен виробляти продукцію, яка потрібна місту. Чому це підприємство не морже виробляти ті ж самі лавочки, урни, зупинки? Тобто те, що можна виготовити для потреб міста Івано-Франківська, буде робитися на цьому підприємстві. Для чого нам давати на сторону кошти, якщо ми можемо вкладати в своє, і таким чином створювати додаткові робочі місця. Це і є другий напрямок», – відмітив міський голова.

Руслан Марцінків певний, що підприємство вартує 34 мільйонів, які виділили з міського бюджету на його придбання.

«Хто був присутній – побачив, яка величезна територія і яка кількість приміщень там є. Тобто третій напрямок – це залучення інвестицій. З німецькою стороною, з канадцями та поляками почали діалог про те, щоб залучити інвестора, який би у вільних площах міг розвивати суміжне виробництво. Для нас це важливо – це нові робочі місця, – зауважив мер.

– Ми готові до інвестицій. Локомотиворемонтний завод – це те підприємство, яке має всі мережі, яке має залізницю, яке має інфраструктуру. Це саме основне. Ціна була прийнятна для громади, хоча 34 мільйони й здаються великою сумою. Але якщо врахувати велику кількість площі, яка там є, врахувати, що це підприємство платить близько 1,5 податків у місяць в міський бюджет, то очевидно, що це не така велика ціна, яку заплатила громада, за те, щоб завод в перспективі працював».