На українцях тестуватимуть невипробувані закордонні ліки

Про це пишуть Версії з посиланням на Корупція.

Вже третій за рахунком за два останні роки новий міністр охорони здоров’я України американка Уляна Супрун ще 15 серпня 2016 року підписала наказ МОЗ України № 835, згідно з яким американським і європейським корпораціям дозволено перевіряти на хворих, включаючи дітей, різні медикаментозні засоби будь-яких американських і європейських виробників.

Спочатку в серпні дозвіл було дано на тестування препаратів для лікування ревматоїдного артриту, шизофренії, легеневих захворювань і раку. Не потрібно говорити про те, наскільки актуальним для українських громадян, хворих на ці недуги, є медикаменти, які використовуються для їх лікування. Разом з тим, вони вкрай дорогі.

Тому, спекулюючи на потребі і надії наших співвітчизників Супрун цинічно відкрило шлюзи для американського фармацевтичного бізнесу по використанню нашої країни як дешевого полігону по проведенню біологічних експериментів.

При цьому, з серпня перелік препаратів став неухильно розширюватися. До теперішнього часу в Міністерстві охорони здоров’я України йде обробка вже більше сотні запитів на проведення клінічних дослідів над українцями щодо ліків як для дорослих, так і дітей.