http://onlineread.ru/images/imagestati/OhrOkrSredi/39_1.jpg

 

Депутат районної ради  Тетяна Пришляк вимагає вжити заходи щодо недопущення таких дій, а також надати інформацію про розслідування кримінальних проваджень за фактами незаконних рубок у спецагролісгоспі.

Відповідний депутатський запит Тетяни Пришляк головам районної ради та РДА, а також начальнику Надвірнянського відділу поліції на сесії Надвірнянської районної ради підтримали районні обранці.

“До мене в черговий раз звертаються жителі сіл Гаврилівка, Парище, Лісна Тарновиця, Тисменичани, Верхній Майдан та інших сіл Надвірнянського району, де знаходяться землі лісогосподарського призначення, користувачем яких є Надвірнянський спеціалізований агролісгосп ОП «Івано-Франківськоблагроліс». Заявники повідомляють, що рубки лісу на території вказаних сіл відбуваються в великих масштабах та з порушеннями,” – зазначила Пришляк.

Зокрема, за словами Пришляк, лісокористувачі порушують п. 4.4. рішення Івано-Франківської обласної ради № 314-10/2016 від 21.10.2016 р. «Про стан використання лісових ресурсів на території області», згідно з яким постійні лісокористувачі повинні приймати рішення про проведення санітарно-оздоровчих заходів (суцільних, вибіркових рубок) після погодження з відповідними місцевими радами.

“Лісокористувачі здійснюють рубки без погодження. Більше того, нехтуючи рішення обласної ради, навіть, не звертаються до місцевих рад, щоб погодити проведення рубок”, – обурилася депутат.

Як відзначила керівник фракції “ВОЛЯ”, Надвірнянський відділ поліції ГУНП в Івано-Франківській області надав інформацію, що протягом 2015-2016 рр. було порушено 6 кримінальних проваджень стосовно службових осіб Надвірнянського спеціалізованого агролісгоспу – за фактами виявлених незаконних рубок. Проте, про результати розслідувань невідомо ні органам місцевого самоврядування, ні жителям сіл.

“Прошу надати інформацію про процесуальні дії, вжиті заходи та рішення, які прийняті в рамках вказаних кримінальних проваджень стосовно службових осіб спецагролісгоспу”, – звернулась Тетяна Пришляк до керівництва району та поліції.