Так, у березні 2015 року мешканець села Битків порався на подвір’ї, посварився з сусідкою та, за версією слідства, вдарив її лопатою в обличчя. Потерпіла отримала тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, струс головного мозку, забої та синці обличчя, про це пишуть Версії з посиланням на  Курс.

Обвинувачений у суді свою вину не визнав. За його версією, сусідка, її батько та мати почали кидати в нього дерев’яними палицями. Потерпіла палицею попала йому в руку. При цьому ніяких ударів їй лопатою він не наносив, оскільки вона перебувала на своєму подвір’ї через паркан на відстані трьох метрів.

Потерпіла розповіла, що сусід у нетверезому стані прибирав свій город і викидав смітгя в город її батьків. На її зауваження розпочав з нею сварку. Відтак вдарив її лопатою в голову.

Рідні потерпілої підтвердили її слова і зазначили, що обвинувачений неодноразово приходив і просив забрати заяву з поліції.

Суд визнав його винним та призначив покарання – 160 годин громадських робіт. Також суд стягнув з обвинуваченого 496 грн майнової шкоди, 2750 грн моральної шкоди та 2500 грн за надання правової допомоги адвокатом, всього – 5746 грн.