У липні цього року НФК “Ураган” у мікрорайоні Пасічна, поблизу Німецького озера, розпочав будівництво спортивних майданчиків. Роботи почались на земельній ділянці, яку івано-франківський клуб отримав торік в оренду на п’ять років.

Нагадаємо, що перший етап будівництва завершиться зведенням двох майданчиків із штучним покриттям та одного — із піщаним.

pasichna203

Наразі ведеться активна робота з підготовки об’єкта до введення в експлуатацію. На території працює важка техніка, яка готує поверхні майданчиків для фінального вирівнювання. На завершальному етапі роботи постелять якісне штучне покриття з Голландії. Окрім того, триває процес облаштування супутніх приміщень з роздягальнями, душовими та санвузлами.

Також на території працюють над проведенням освітлення майданчиків та покращенням вуличного освітлення на прилеглих територіях. До логічного завершення добігає й спорудження огорожі. А фінальною крапкою стане встановлення трибун для глядачів, облаштування паркінгу.

Варто зазначити, що майданчики використовуватимуться не тільки “ураганівцями”: при наявності вільних годин вони здаватимуться в оренду усім охочим.