Зокрема, в Івано-Франківській міській ТВК прийняли бюлетені, протоколи та іншу виборчу документацію від усіх 125 дільничних виборчих комісій, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

“Втім, у зв’язку із відсутністю кворуму та технічними проблемами у роботі системи “Вибори”, процес розгляду протоколів ДВК розпочнеться пізніше. Також прийняли рішення про повторний підрахунок на двох ДВК”, – зазначають в ОПОРІ.

У Коломийській територіальній виборчій комісіії приймали виборчу документацію у ДВК. Три дільниці через виявлені недоліки складали протоколи із позначкою “Уточнений”.

Калуська міська ТВК отримала документацію з усіх 44 ДВК. На одній із дільниць повторно перераховуватимуть голоси, на ще одній уточнюють протокол.

“Надвірнянська міська ТВК отримала виборчі документи з 20 дільниць із 23. На двох ДВК будуть повторно перераховуватимуть бюлетені.

“Повторний підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці у відповідному виборчому окрузі з відповідних місцевих виборів здійснюється територіальною виборчою комісією після розгляду і прийняття протоколів та інших документів від усіх дільничних виборчих комісій (частина 12 статті 254 Виборчого кодексу)”, – повідомляють в ОПОРІ.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!