Відбулося засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій.

Депутати комісії мали змогу ознайомитися з інформацією департаменту фінансів обласної державної адміністрації щодо виконання обласного бюджету за 9 місяців 2013 року згідно якої недофінансування видатків обласного бюджету за 9 місяців 2013 року склало 60,8 млн. гривень, а сума платіжних доручень, непроплачених головним управлінням Державної казначейської служби України в області станом на 18.10.2013 р. склала 18,1 млн. гривень.

Як наголосив голова бюджетної комісії Івано-Франківської обласної ради Юрій Бабій: «Потрібно звернути увагу розпорядників та одержувачів коштів обласного бюджету на ретельність та своєчасність подання до органів Державної казначейської служби України документів, необхідних для реєстрації бюджетних зобов’язань на проведення видатків з обласного бюджету».

Юрій Бабій вніс пропозицію, згідно якої обласній державній адміністрації з огляду на неефективну роботу Державної казначейської служби України з управління бюджетними коштами потрібно інформувати Президента України В. Януковича і Кабінет Міністрів України про непроведення платежів місцевих бюджетів по загальному та спеціальному фондах відповідно до профінансованих обсягів видатків з метою вжиття невідкладних заходів щодо негайного врегулювання порушеного питання.