Зображення 148 народних депутатів, які звернулися до польського Сейму з проханням визнати трагічні події на території Волині геноцидом, буде занесено на “стовпи ганьби” як зрадників української нації. Також серед тих, чиї обличчя з’являться на “стовпах ганьби”, будуть і дев’ять “тушок” “Об’єднаної опозиції”. Про це народний депутат України від ВО “Свобода” Ірина Фаріон заявила 26 вересня 2013 року в Луцьку.

“Улітку у Верховній Раді сталася безпрецедентна подія. Йдеться про заяву 148 депутатів, які звернулися до польського Сейму, аби нашу трагедію на волинській землі було визнано геноцидом. Зараз ми готуємо “стовпи ганьби”, на яких будуть наклеєні писки цих зрадників на чолі з Вадімом Калєснічєнком. Також біля прізвища кожного буде зазначена адреса, де вони проживають. Українці мають знати, де живуть ці зрадники. Ми будемо носити ці “стовпи ганьби” на кожну з наших масових акцій.

Люди мають зрозуміти, що ми не прощаємо зрад. Зрада – це найпотворніша форма поведінки людини. Але в українському парламенті вона стала нормою”, – наголосила народний депутат від ВО “Свобода”. Якщо ми не будемо демонструвати гострого осуду зрадникам, то потім зрадять нас. Політиків потрібно навчити елементарної моралі!”, – підкреслила Ірина Фаріон.

Нагадаємо, звернення комуністів і регіоналів до Сейму Республіки Польща з закликом визнати Волинську трагедію геноцидом, в якому винна Українська повстанська армія також підписав нардеп-“тушка” з Прикарпаття Володимир Купчак.