На залізничному переїзді перегону «Хриплин-Братківці» Івано-Франківської області, поблизу села Тисменичани, дизель-поїзд сполученням Івано-Франківськ-Яремче зіткнувся з автомобілем Skoda Fabia. Про це повідомили у прес-службі УМВС на Львівській залізниці.

Водій авто громадянин Туреччини, нехтуючи правилами дорожнього руху, виїхав на залізничну колію, де зіткнувся з приміським поїздом.

В результаті ДТП 46-річний житель Івано-Франківської області загинув на місці події. Серед пасажирів потягу ніхто не постраждав. Затримка руху залізничного транспорту склала 1 годину 18 хвилин.

З початку року на території обслуговування Управління МВС України на Львівській залізниці внаслідок порушення правил дорожнього руху машиністи поїздів застосовували 101 термінову зупинку потягу, з трагічними наслідками стався 41 випадок. Як показує практика такі події трапляються через грубі порушення громадянами загальнообов’язкових правил поведінки на залізничному транспорті – повідомив начальник Управління МВС України на Львівській залізниці полковник міліції Володимир Дитюк.