На брифінгу в ОДА заступник директора департаменту охорони здоров’я Володимир Чемний розповів про результати моніторингу стану захворюваності жителів Івано-Франківської області на ГРВІ, спричинене COVID-19. Такий моніторинг здійснюється щоденно станом на 10 та 18 годину.

“Станом на ранок 25 березня в заклади охорони здоров’я госпіталізовано 70 осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію. 47 осіб очікують результатів дослідження з вірусологічної лабораторії Центру громадського здоров’я МОЗ”, – відмітив Володимир Чемний.

Наразі в області офіційно підтверджено лише 1 летальний випадок – у мешканки Івано-Франківська. Відомо, що за останні дві доби на Прикарпатті померли ще дві пацієнтки з підозрою на COVID-19. Результати їх аналізів ще не надійшли з референс-лабораторії Центру громадського здоров’я МОЗ України, пишуть Версії.

Головний санітарний лікар області Руслан Савчук повідомив, що вже від завтра тест на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції почнуть робити в місцевому лабораторному центрі. Тому час очікування результатів значно скоротиться.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!