Як повідомив щойно Кореспондент “Фіртки” з міста Яремче в місті не працюють оператори мобільного зв’язку МТС та Київстар.

 Курортне місто, в якому традиційно більшість населення – туристи з інших регіонів України, залишилося без мобільного зв’язку. Більшість людей не розуміє що сталося. Неможливо зв’язатися з рідними, замовити послуги, викликати екстренні служби…

Кол-центр оператора Київстар повідомляє, що в місті відключена базова станція в зв’язку з технічними роботами, а кол-центр МТС повідомляє, що базова станція відключена на рішення Яремчанської міської ради, що розірвала з мобільними операторами угоди про розміщення антен базових станцій.

Як розповідала раніше «Фіртка», міська рада Яремче ще на початку жовтня прийняла рішення про розірвання договорів з операторами мобільного зв’язку та припинення роботи базових станцій мобільного зв’язку, що розташовані на території міста поблизу лікарні.

Таке рішення було прийняте під тиском “ініціативної групи” мешканців будинків, що знаходяться неподалік базових станцій. Мешканці скаржилися на нібито погане самопочуття, яке на їх думку було спричинене дією сигналу, що подають базові станції.

Санепідемстанція, провівши необхідні дослідження на місці розміщення базових станцій та прилеглій території, не виявила жодних порушень в їх роботі та негативного впливу на здоров’я населення, такий висновок контролюючого органу не задовольнив обурених мешканців. Результатом стало вже згадане рішення міської ради.

Оператори мобільного звязку за інформацією “Фіртки” погоджуються перенести базові станції та антенне господарство на нові майданчики, проте  міськрада зволікає з виділенням земельних ділянок для цих цілей. А угода про розміщення діючих антен завершується  в кінці поточного року.

Можна припустити, що таке синхронне відключення станцій звязку двома найбільшими операторами є намаганням продемонструвати владі та “громадськості” міста Яремче, що очікує гостей та мешканців міста після виконання мобільними операторами рішення Яремчанської міськради.