news-image: У молодої пари з Тлумаччини забрали немовля, бо не готові до батьківства

Родина проживала у старій напівзруйнованій хаті і вже на початку вагітності служби попереджала майбутніх батьків. Михайло виховувався у прийомній родині, а Софія з дитинства жила в страху від насильства вітчима, тож розраховувати молодятам не було на кого.

Представники місцевої влади запевняють, що забравши дитину, рятують її майбутнє. Адже новоспечені батьки не можуть навіть про себе подбати.

За словами начальника служби у справах дітей Тлумацької РДА Валерій Семків, батькам надали час, аби покращити житлові умови. Однак, вони цього не зробили. Втім через деякий час житлові умови подружжя все ж покращило.В таких умовах раніше жило молоде подружжя

“14 травня вони звернулись до нас, через важке матеріальне становище та відсутністі навиків догляду за дитиною влаштувати їхнє немовля у Надвірнянський дитячий будинок”, – розповів чиновник.

Окрім того, Софії з дівчинкою пропонували поїхати у центр реабілітації матері та дитини, де б її навчили як правильно доглядати за немовлям, однак вона відмовилась.

Упереджене ставлення до молодої родини чи катастрофічна неготовність дорослих сиріт виховувати власну дитину з’ясовували у програмі “Стосується кожного“.