Результат пошуку зображень за запитом "зарплата борг"

Питання заборгованості заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я на Прикарпатті не вирішується вже протягом декількох років. Загальна сума боргу наразі становить понад 40 мільйонів гривень. Більше десяти з них є протермінованою, –  пишуть Версії з посиланням на  на ОТБ “Галичина”.

“Станом на 1 травня є проблема в місті Івано-Франківську, Коломийському районі і, здається, по місту Бурштин. На червень місяць додається ще декілька районів. А вже на перше липня це буде Коломийський, Косівський, Богородчанський, Верховинський, Тлумацький, Рогатинський, Долинський райони, місто Бурштин і Яблунівська ОТГ”, – відзначив Манолій Піцуряк, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

За словами фахівців ті медичні заклади, які підпорядковані Департаменту охорони здоров’я та фінансуються з обласного бюджету забезпечені заробітною платою до кінця року. Для інших установ кошти також вже передбачено.

“Ті райони, які не забезпечені до кінця року ми передбачаємо забезпеченість понад 130 мільйонів гривень. Ми пропонували всім головам РДА, всім керівникам закладів охорони здоров’я, які надають вторинну медичну допомогу, переглянути колективні договори. Це допоможе зменшити соціальну напругу”, – заявив Микола Стовбан, директор Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА.

 

 

Приєднуйтеся до каналу “Версій” у Telegram – найважливіші та найсвіжіші новини Івано-Франківська і Прикарпаття у Вашому телефоні!