6 порад для подружжя | ДивенСвіт

Молитву-благословення очолить Митрополит Володимир Війтишин, пишуть Версії з посиланням на Комісію у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ.

Подію транслюватимуть “НАЖИВО”. В рамках заходу, сімейні пари зможуть взяти участь “онлайн” у молитві Молебні до Богородиці, після якого Митрополит Володимир благословить подружжя в Ювілей їхнього сімейного життя: «Щороку ми маємо прощу родин до відпустових місць нашої архієпархії. Однак зараз переживаємо час карантину, а тому вирішили запросити “онлайн” наших ювілярів до головної святині Івано-Франківська – Архікатедрального собору Воскресіння Христового для спільної молитви та благословення», – каже голова Комісії у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ прот. Юрій Прилепський.

Окрім того, Комісія оголошує, про відкриття конкурсу на визначення найстаршого ювілейного цьогорічного подружжя.

Умови конкурсу:

– У конкурсі можуть брати участь сім’ї з будь-якого куточка Прикарпаття;

– Фотографія повинна бути горизонтальною;

– Фото можна робити на фотоапарат, планшет, смартфон;

– Неякісні фото не будуть розглядатися;

– До фото варто написати кількість спільних прожитих років у шлюбі.

Фотографії надсилайте на електронну пошту: [email protected]

Фото приймаються до 22 червня 2020 року включно. Оголошення результатів буде опубліковано на сайті Комісії у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ – rodynaugcc.if.ua.

Деталі за телефоном: 066 419 31 39, 067 344 35 23.

Переможці конкурсу будуть особисто нагородження Архієпископом і Митрополитом Івано-Франківським Владикою Володимиром Війтишиним.

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!