http://nikorupciji.org/wp-content/uploads/2014/03/%D0%91%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%86%D1%8C-%D0%9E%D0%BB%D1%8C%D0%B3%D0%B0-300-.jpg

 

Під час зустрічі з коломиянами Ольга Богомолець представила свою довірену особу та керівника штабу в 89-му виборчому окрузі – Кульчицького Андрія Івановича, пише ОПОРА.

 

Ольга Богомолець мала лише коротке привітальне слово і одразу попросила коломиян ставити їй запитання.

 

Кандидата питали про передвиборну програму, основні напрямки роботи, розвиток медицини, освіти, культури, як боротися з корупцією, розвиток бізнесу.

 

Відповідаючи на запитання виборців, Ольга Богомолець кілька разів наголошувала, що вона не є технічним кандидатом і не збирається зніматись ні на чию користь.

 

“Я є кандидатом від українського народу, і тільки за таким дорученням можу робити будь-які зміни”, – зауважила Ольга Богомолець. Коломияни висловили пропозицію, щоб кандидата публічно підтримала Ліна Костенко, оскільки вони є друзями, на що Ольга Богомолець відповіла, що вона має нести відповідальність за себе і не має права користуватись довірою і авторитетом Ліни Костенко. “Я маю заслужити довіру власними силами”, – сказала Богомолець.

 

Кандидат заявила, що не має що ховати від людей, працює з найкращими експертами, і що в її команді 95 відсотків волонтерів.

 

Наприкінці зустрічі Богомолець запросила усіх охочих стати волонтерами і долучитися до роботи у її виборчому штабі.