Результат пошуку зображень за запитом "харчування у лікарнях"

Про це сьогодні, 17 січня на прес-конференції розповів начальник головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Микола Гурський, пишуть Версії з посиланням на Бліц-Інфо.

Зокрема, у 244 школах здійснено відбір 863 зразків харчових продуктів 240 постачальників. За результатами лабораторних випробувань встановлено, що 38 зразків харчових продуктів не відповідають нормам. Водночас у 100 дитячих садках здійснено відбір 349 зразків харчових продуктів 114 постачальників. З них 11 не відповідають вимогам.

“За результатами моніторингу у 49 випадках зупинено обіг 751 кг продуктів. Закладами було змінено дев’ять постачальників. Окрім того, постачальники змінили виробників масла у десяти випадках, сиру – у чотирьох, овочів – у п’яти випадках”, – зауважив Гурський.

Він додав, що найчастіше проблема з неякісними продуктами пов’язана із какупівлями через Prozorro, адже виграють найдешевші продукти, а вони не завжди є якісними.

За його словами, при умові фінансування цього року такі ж перевірки планують проводити у лікувальних закладах, будинках для людей похилого віку і установах пенітенціарної служби.