Результат пошуку зображень за запитом "saint gobain"

Очільник Івано-Франківської Торгово-промислової палатуи, Андрій Левкович, розповів журналістам інформагентства Інтерфакс-Україна, що до кінця поточного року має бути завершено будівництво першого заводу, на якому будуть випускати будівельні суміші. Друге підприємство, яке планують побудувати на Івано-Франківщині, буде займатися випуском гіпсокартону. Роботи по його зведенню повинні початися або в кінці цього, або на початку наступного року.

Компанія планує створити близько 300 робочих місць. Це буде комплекс: виробництво будівельних сумішей, упаковка, сортування, змішування, випуск гіпсокартоФну. “, – зазначив Левкович.

Варто зазначити, що Тлумацький район був обраний компанією Saint-Gobain не просто так. За словами голови Івано-Франківської Торгово-промислової палати, обидва підприємства будуть побудовані біля Хотимирського гіпсового родовища.

15 гектарів землі на території Хриплинского промислового вузла були виділені компанії Saint-Gobain ще в 2012 році. Відповідне рішення прийняли депутати Івано-Франківської міської ради. Як тоді повідомлялося, землю відомої компанії виділили для подальшого будівництва заводу з виробництва гіпсокартону. Проектом передбачалося, що сировина на підприємство буде доставлятися самоскидами з кар’єру, розташованого на території Тлумацького району. Даний кар’єр з 2008 року розробляється приватною компанією “Троянські гіпси”, що є філією “Сен-Гобен будівельна продукція Україна”.

Нагадаємо, що на українському ринку Saint-Gobain працює з 90-х років минулого століття. В даний час в Україні ця компанія веде свою діяльність в двох секторах – будівельна продукція і інноваційні матеріали. При цьому в даних сферах підприємство працює в різних напрямках: гіпсокартон, гіпсові суміші і будівельні системи, сухі будівельні розчини та суміші, звуко- і теплоізоляційні матеріали та ін.