Результат пошуку зображень за запитом "ремонт доріг"

 

За інформацією Служби автомобільних доріг, мережа автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Івано – Франківській області станом на 31.10.2019 року складає – 3 117,5 км, з них обласного значення – 942,5 км, районного значення – 2 175,0 км. На дорогах знаходиться 813 мостів та шляхопроводів, пишуть Версії.

Відповідно до розпорядження облдержадміністрації від 11.03.2019 року № 80 одержувачем коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у 2019 році визначено ДП «ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ».

На замовлення підприємства підрядними організаціями у 2019 році проведено поточний ремонт на 129,2 км автомобільних доріг загального користування місцевого значення по районах: Богородчанський, Верховинський, Городенківський, Коломийський, Косівський, Надвірнянський, Рожнятівський, Тисменицький та Болехівської міської ради.

Станом на 31.10.2019 року у поточному році проведено поточний дрібний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення на суму 6 780,00 тис. гривень.
За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам відремонтовано 105,3 тис. м 2 доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах на суму 78 252,00 тис. гривень.

Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів по соціально-економічному розвитку окремих територій складає 37,2 тис. м 2 на суму 27 745,00 тис. гривень.

З початку року підрядними організаціями ДП “Івано-Франківський облавтодор”, ТОВ “ПБС”, ТОВ “БМ БУД” проведено ремонтні роботи з ліквідації аварійної ямковості – 463 км ( 130,2 тис. м2). Також збудовано 4 майданчики для здійснення габаритно-вагового контролю, встановлено 1 260 дорожніх знаків, відремонтовано та встановлено 2,8 км бар’єрного огородження, нанесено 1 005,7 км розмітки, влаштовано розмітку 248 пішохідних переходів.

Начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак розповів, що САД працювала згідно розпорядження Кабінет міністрів.

«На балансі Служби автомобільних доріг є 1040 кілометрів доріг загального порядкування держаного значення. За останні роки 540 кілометрів приведено до нормального, ще 200 км залишаються в доремонтному стані. Тобто ще понад 200 кілометрів маємо доробити. На 2020 рік ми внесли пропозиції щодо ремонту доріг як до Укравтодору так і до Кабміну, щоб завершити цю програму. За один рік ми не встигнемо все зробити, адже це потребує понад 2 млрд. грн. З досвіду можу сказати, що ми в рік отримуємо близько 1 млрд.грн. Тобто потрібно десь 2,5 роки», – сказав Василь Буджак.

Він також наголосив, що у наступному році планують завершити всі роботи, які розпочали, а також зазначив, що головними об’єктами наступного року буде дорога Н-18 Івано-Франківськ — Тернопіль, об’їзд через Тисменицю та Клубівці; Р-21 Долина – Хуст, через Вишківський перевал.

З настанням зимового періоду одним з першочергових завдань є належне утримання автомобільних доріг під час складних погодних умов. На даний час підрядними організаціями закуплено достатній запас протиожеледних матеріалів, підготовлено спеціалізовану техніку з метою забезпечення безперебійного руху транспортних засобів на автомобільних дорогах державного значення.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!