news-image: На Прикарпатті приватизували дві гори

Про це йшлося на засіданні Координаційної ради Івано-Франківської області.

За словами Ігоря Настасяка, ДП «Вигодський лісгосп» є неконтрольованою структурою. Ні прокуратура Долинського району, ні природоохоронна прокуратура не втручалися у роботу підприємства, інформує ”Курс”.

«Зараз закінчена перевірка і виявляються недоліки в роботі. Виявлено факти, які говорять про зловживання, про неефективне використання бюджетних грошей, про невиплату зарплат і так далі – все те, що стало причиною, що люди збунтувалися і перекрили роботу лісгоспу взагалі. Питаю, що робила природоохоронна прокуратура? Публічні спостерігачі – інакше я їхню роботу не назву», — говорить прокурор.

Ще одним яскравим прикладом невиконання попередніми прокурорами своїх службових обов’язків стала ситуація у Верховинському районі, де у приватне користування перейшло 70 гектарів землі.

«Яким чином у Верховинському районі можна було забрати 70 гектарів землі — дві гори? Як? Де прокурор району? Питаю, де був природоохоронний прокурор, всі контролюючі органи, органи влади. А вони такі: ну, знаєте, ситуація така, часи такі були…», — обурюється Ігор Настасяк.