На Прикарпатті проведуть середньовічний сплав по Дністрі

Про це журналістам Суспільного повідомив керівник будівництва кораблів у проєкті “Середньовічна корабельня” Назар Морозко.

У сплав відправиться Назар разом з колегами, які займаються реконструкцією човнів та кораблебудуванням.

“Буде реконструкція сплаву і реконструкція побуту. Ми хочемо зробити сплав Дністром, який буде у повному обсязі – у костюмах, з наметами. Це стане родзинкою. Бо такого ще немає, немає і на Дністрі. Все прекрасно вписується у ландшафт, ми дивилися по фото і відео – виходять прекрасні кадри. Думаю, що люди із задоволенням будуть користуватися такими сплавами”, – розповів Назар Морозко.

Чоловік розповідає, що зараз човни розглядають як один з елементів розвитку історичного туризму в області. Каже, що варто показувати ті речі, які є на Прикарпатті.

“У нас є прекрасний Дністровський каньйон, ми його можемо показати. У нас є історія і культура, яку ми також можемо показати. Це якраз є історичний туризм. Ми показуємо, які були човни. Особливо це добре для дітей, які активно вивчатимуть історію. Ми вважаємо, що це не можна забувати, потрібно продовжувати наші традиції і передавати нашим дітям”, – додав Назар Морозко.

На Прикарпатті проведуть середньовічний сплав по Дністрі