1

Земельна історія з переділом тамтешнього подвір’я триває кілька років. Причина – між кровними родичами виник “земельний” конфлікт. Уже двічі вони судилися в Рожнятівському райсуді та стільки ж в апеляційному суді Івано-Франківської області, дійшли до Вищого спеціалізованого суду. Цього тижня суддя Луспеник із ВССУ виніс ухвалу, якою відмовив у касаційному провадженні. Ухвала оскарженню не підлягає.

Тобто фальсифікацій та підміни підписів у документах судді на побачили.

Нагадаємо: колись у будинку проживала Марія Станкевич. Жінка мала двох дітей: Дарію (після заміжжя – Бордун) та Ярославу Лучкович. Після смерті землю та власність бабуся записала на внука Віктора. Дочка Дарія, не відаючи про заповіт, без погодження, дозволу та завдяки підробленим документам землю в саду потай оформила на себе. Коли внук – законний власник – помер, продовжила судитися із тіткою Марія Лучкович.

Не родичі, а одна з сусідок – Пугач – перша забила на сполох. Вона пішла оформляти приватизацію на землю, дізналася, що їхнє подвір’я вже давно і без дозволу поклаптикували. Їй виділили клапоть під парканом, до якого немає підходу, а власницею чималого шматка землі неочікувано виявилася Дарія Бордун. Мало того, отримавши документи на руки, вони у рішенні побачили чимало зловживань: підроблений підпис бабусі на документах та неузгоджені території з сусідами.