radiatsija

Встановлено, що це ТОВ уклало договір з Департаментом будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації, згідно з яким було зобов’язане вивезти та утилізувати відходи гексахлорбензолу із площі 2 тисячі квадратних метрів з внутрішнього поля Домбровського кар’єру, інформують ”Вікна” з посиланням на прес-службу УСБУ в Івано-Франківській області.

Товариство не виконало частини робіт, при цьому подало неправдиві документи, що стали підставою для їх оплати. Вартість робіт, які фактично не проводилися, становить 12,5 мільйонів гривень.

Кошти, з яких оплачено утилізацію гексахлорбензолу, були виділені у 2013 році з Державного бюджету для фінансування заходів, пов’язаних із врегулюванням техногенних проблем у Калуському районі Івано-Франківської області.

Відомості про даний факт прокуратурою області внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 та ч.1 ст. 366 Кримінального Кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, службове підроблення). Триває досудове розслідування.