У рамках цієї зустрічі відбулося підписання Меморандуму між управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій, управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації та громадською організацією «НАШ ЗАХІД».

За словами Олександра Зрайка, метою цього Меморандуму є консолідація зусиль сторін для розкриття інвестиційного потенціалу місцевих громад Івано-Франківської області за допомогою інвестиційної онлайн-платформи «Інвестор для громади» https://i4com.org, інвестиційного порталу області http://invest.if.gov.ua та інших ресурсів. Інвестори матимуть змогу в пошуковій системі онлайн-платформи знайомитися з інвестпропозиціями наших громад з будь-якої точки світу.

Володимир Джигіта зауважив, що головним завданням управління, яке він очолює,  вбачає у широкій медіапідтримці ініціатив громад Прикарпаття щодо реалізації інвестиційних проектів та створення нових робочих місць.

Зазначалося також, що експерти громадської організації «Наш Захід» в рамках проекту «Інвестор для громади» розроблятимуть інвестиційні пропозиції для місцевих громад Прикарпаття, а управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА спільно із управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, сприятимуть реалізації цих заходів та промоції інвестиційних пропозицій задля пошуку інвесторів.  Для початку співпраці з проектом «Інвестор для громади» представнику громади пропонується заповнити опитувальний лист (посилання тут :https://i4com.org/contacts.html).

«Насправді наші інвестиційні пропозиції розраховані не тільки на іноземний капітал чи представників українського великого бізнесу. Інвестори – поміж нас. Ми можемо заробляти гідно у себе вдома. Тому пропоную жителям Прикарпаття знайомитися з нашими проектами,вкладати гроші в свою справу в Україні та разом з нею багатіти», – резюмував Володимир Гергелюк.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!