groshi_bagato

Останнім часом населеними пунктами нашого району активізувалися різного роду продавці-консультанти, люди, які просять благодійної допомоги. Звичайно, у цьому ніякої крамоли нема, адже ми, християни, повинні допомагати ближнім. Однак, деякі випадки відверто непокоять.

Наприклад, у смт. Перегінське з’явилась жіночка, яка назвалася жителькою с. Луги. Вона просила матеріальної допомоги хворому чоловікові і, водночас, розпитувала у місцевих жителів, де проживають одинокі перестарілі, пенсіонери тощо. Це занепокоїло працівників селищної ради, які звернулись до сільського голови с. Луги, аби, як кажуть, прояснити ситуацію. Виявилося, що такої жінки, у якої є тяжкохворий чоловік, у гірському селі нема.

У с. Грабів громада схвильована випадками, які пов’язані із діяльністю так званих «продавців-консультантів», які, пропонуючи медичні апарати для вимірювання тиску, «наполегливо» цікавляться адресами самотніх осіб похилого віку. Подібне траплялося і в с. Луги.

“Шановні краяни! Благодійність – це добродушний вчинок, на який кожен має право, крім того, кожен змушений турбуватись про стан свого здоров’я. Однак, якщо відвідувач поводиться підозріло, зокрема розпитує про обставини, які жодним чином не стосуються питання, з яким він до вас прийшов, – не довіряйте! Негайно повідомте про такі факти дільничному інспектору міліції або на номер телефону «102», чи в орган місцевого самоврядування – сільську чи селищну раду”, рекомендує Мирослав Яців.