Надворі — осіння пора, тож, триває збір урожаю. Минулого тижня працівники терцентру допомогли стареньким копати картоплю у Старому Угринові, Пійлі, Яворівці, Тужилові, Студінці і Вістові. Про це повідомили Вікна.

Офіційно у Калуському районі проживають 802 одиноких і самотніх громадян, які потребують допомоги.

Територіальний центр безкоштовно надає 40 видів соціально-побутових послуг. Соціальні робітники за І півріччя 2013 року згідно з укладеними договорами  з одинокими громадянами, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома, надали послуг 698-ми краянам. Зокрема, 406-ти одиноким наданли допомогу в обробітку присадибних ділянок.

У Калуському районному терцентрі запровадили інноваційну модель організації надання соціальних послуг. Соціальні послуги надають за згодою особам з ІV та V групами рухової активності, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, та обслуговуються у територіальному центрі. До складу мультидисциплінарної команди, яка надає допомогу, входить соціальний працівник, соціальний робітник, перукар, швачка.

Цього року мультидисциплінарна команда надавала допомогу старим людям у прибиранні приміщення, в оформленні документів, пранні білизни, ремонті одягу і побутової техніки. Також перестарілі отримали перукарські, транспортні і психологічні послуги. Забезпечили продуктами харчування та медикаментами 114 осіб, надали грошову допомогу — 34-м, обробіток присадибної ділянки — 34-м. Уклали також 54 угоди з волонтерами.