У Яремчі горів дизель-потяг. ФОТО

 

Одразу ж після пожежі дизель із пасажирами попрямував далі, ніби нічого і не сталося. За останній тиждень за вже третя пожежа у дизель-потягах на Прикарпатті, пишуть Вікна.

 

Так, у неділю, 20 квітня, о 07.35 у Коломиї горів дизель-поїзда № ДІ 628-3, сполученням Івано-Франківськ — Коломия. Внаслідок пожежі пошкоджено моторний відсік та пасажирський салон одного вагона поїзда. Затримки руху поїздів не було.

 

А 25 квітня у машинному відділенні дизель-поїзда «Д1» під Івано-Франківськом сталася пожежа, внаслідок якої отримав травми помічник машиніста і постраждав ще один чоловік.

 

Пожежа сталася у четвер о 21.57 в поїзді №6410/6409 сполученням «Івано-Франківськ — Делятин», коли той проходив через село Хриплин, адміністративно підпорядковане Івано-Франківській міськраді. Унаслідок пожежі пошкоджено електричну проводку поїзда. Під час гасіння пожежі отримали травми 34-річний помічник машиніста і 30-річний громадянин, який допомагав гасити вогонь. Помічник машиніста отримав різану рану другого пальця правої кисті, а чоловік, який допомагав йому, був доставлений каретою швидкої допомоги в Івано-Франківську обласну клінічну лікарню з підозрою на отруєння продуктами горіння, однак діагноз не підтвердився.