12-14 жовтня на території ТК “Буковель” відбудеться Фестиваль українського весілля.

Гості та учасники зможуть глибше пізнати красу та тайну українського весільного обряду. На фестивалі будуть проведені театралізовані народні дійства, супроводжувані безліччю обрядів та ритуалів: сватання, умовини, заручини, викуп, благословення молодят, вінчання в церкві, весільний поїзд на конях та возах, весела весільна забава за участю кращих фольклорно-етнографічних колективів, весільних музикантів, оркестрів та троїстих музик.

У програмі свята – Конкурс на найкращу весільну пару України, призом для переможців якого буде медовий місяць в ТК «Буковель». А також інші різноманітні конкурси: весільного рушника, короваю, весільних музикантів, весільної коломийки, колискових пісень, старост й тамадів, весільних тостів…конкурс між ресторанами на кращу українську та гуцульську кухню.

Пройде багато різноманітних майстер-класів: з гончарства, ткацтва, писанкарства, народного танцю та української пісні. Охочі матимуть змогу відвідати виставку-продаж робіт народної творчості, народні гуляння, ігри та розваги, українську дискотеку.

Розважати гостей буде Національний академічний гуцульський ансамбль пісні і танцю “Гуцулія”, переможць телевізійного проекту “Україна має талант” гурт “Лісапєтний батальйон”.

До участі у фестивалі запрошуються весільні пари, фольклорно-етнографічні ансамблі, весільні музичні колективи та троїсті музики, весільні розпорядники-тамади, майстрів народної творчості, заклади громадського харчування (ресторани, колиби, фільварки) – всіх, кому не байдужі збереження, пропагування та розвиток українських народних традицій, звичаїв та обрядів.