Про це йдеться у звіті за 2018 рік представника Нацради України з питань телебачення та радіомовлення в Івано-Франківській області Ігор Маслова.

10 лютого 2018 року Управлінням СБУ області була отримана інформація, що у відпочинкових номерах гостинного двору «Буковець» у селі Річка Косівського району наявна можливість перегляду російських каналів «НТВ», «ТНТ» і «Рен-ТВ». Під час перевірки ця інформація була підтверджена. За результатами співпраці представника Національної ради з Управлінням Служби безпеки України в Івано-Франківській області й профілактичної бесіди його працівників із власницею готелю, у цьому закладі припинено показ обмежених для ретрансляції в Україні російських телеканалів, які поширювалися із супутника, пишуть Версії з посиланням на Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення. 

Результат пошуку зображень за запитом "російські канали"

16 листопада 2018 року представником Національної ради в області була отримана інформація, що у відпочинкових номерах готелю «У вуйка Василя» в селі Шепарівці Коломийського району наявна можливість перегляду російських каналів «Первый канал. Всемирная сеть», «Russia Today», «Россия 24», «Планета РТР» і «ТНТ». Під час перевірки працівниками Управлінням СБУ Івано-Франківської області ця інформація була підтверджена. За результатами співпраці з Управлінням Служби безпеки України в Івано-Франківській області й профілактичної бесіди його працівників із власницею готелю, у цьому закладі припинено показ обмежених для ретрансляції в Україні російських телеканалів, які поширювалися із супутника.

19 листопада 2018 року до представника Національної ради в Івано-Франківській області надійшла скарга від мешканця обласного центру, який повідомив, що в номері мотелю «Oland» є можливість дивитися російський телеканал «Россия 24». Цей канал поширювався із супутника. Після розмови представника Національної ради із власниками мотелю ними була дана вказівка адміністрації закладу унеможливити прийом зазначеної російської програми.

На початку 2018 року представником Національної ради в Івано-Франківській області був підготовлений лист на ім’я директора департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації з проханням розповсюдити по системі департаменту серед усіх готелів, садиб та інших місць розміщення туристів інформацію про заборону ретрансляції російських інформаційних каналів (список каналів, ретрансляція яких обмежена, додавався). Протягом року ця інформація направлялась до готелів декілька разів. Профілактична робота з громадськими закладами, де була виявлена ретрансляція заборонених програм, проводиться в Івано-Франківській області у співпраці з працівниками Управління СБУ в Івано-Франківській області.