На Прикарпатті вчаться протидіяти тероризму. Людей просять не панікувати

У зв’язку з навчальною обстановкою введено рівень терористичної загрози НАВЧАЛЬНИЙ «ЖОВТИЙ» – ймовірна загроза вчинення терористичного акту. Мешканцям області не панікувати, спокійно реагувати на дії правоохоронних органів та бути уважними при активних діях силових відомств.

Говорить управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Навчання відбуваються під егідою Антитерористичного центру при Службі безпеки України. За умовою навчань, начальник Управління СБ України в Івано-Франківській області Петро Дідухдоповів учасникам Регіональної координаційної групи Антитерористичного центру оперативну інформацію про загрозу терористичного акту в обласному центрі.

Про участь у навчаннях прикарпатських поліцейських довів начальник ГУНПв Івано-Франківській області полковник поліції Віктор Шкутов. У навчаннях також беруть участь представники ЗСУ, СБУ, Національної гвардії, ДСНС, представники влади та органів місцевого самоврядування, інші суб’єкти боротьби з тероризмом.

Було розроблено план блокування загрози. Суб’єкти антитерористичної діяльності доповіли про наявні сили і засоби, скоординували дії. Від сьогодні всі суб’єкти боротьби з тероризмом регіону працюють у стані підвищеної готовності, інформує Сектор комунікації ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області.