Відповідно до Указу Президента України обласні військові комісаріати будуть переформовані у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, а районні (міські) військові комісаріати – у відділи комплектування та соціальної підтримки, як відокремлені підрозділи (філії), пишуть Версії з посиланням на Правда.іф.

Діяльність створених територіальних центрів має поділятися на такі складові як оборонна робота, соціальна підтримка та юридична допомога населенню у воєнній сфері.

«У нас буде кабінет, де люди зможуть отримати потрібну їм інформацію чи юридичну допомогу», – наголосив Володимир Ярмощук.

Заходи щодо реалізації положень Перспективної моделі здійснюється в три етапи:

1-й етап – підготовчий проводився до 30.01.2018р;

2-й етап – перехідний триває в даний час до 30 грудня 2018 року.

Відбувається створення Чернігівського, Дніпропетровського, Одеського та Рівненського обласних ТЦК та СП у складі відповідних районних(міських) ТЦК та СПФ згідно з адміністративно-територіальним устроєм України;

З урахуванням отриманого досвіду роботи зазначених ТЦК та СП, буде проведено 3-й етап – завершальний до 30.12.2018 року – створення Закарпатського, Івано-Франківського та інших обласних ТЦК та СП.

Як пояснив військовий комісар таке реформування має підвищити рівень довіри населення до діяльності місцевих органів військового управління.

«Ми не збільшуємо штат. Працюватимуть ті ж самі люди що і зараз. Просто у них будуть інші обов’язки», – повідомив Ярмощук.

Як наголосив чоловік, 30 жовтня 2019 року має завершитися реформування Івано-Франківського обласного комісаріату.