Любителі бігу по пересічній місцевості змагались у різних  категоріях: абсолютна чоловіки, абсолютна жінки, ветерани чоловіки, жінки аматори , аматори чоловіки, юнаки, дівчата всі вони  подолали дистанцію 15 км., діти 3 км. Наймолодший учасник Масник Нікіта (Івано-Франківськ) 2007 р.н., найстарший учасник Доган Олексій (Богородчани) сімдесять років, такі люди гордість і приклад для всіх, особливо для дітей. Найкращий результат у Федорківа Руслана – 1. 04 . 24, пишуть Версії.

Організатор і автор ідеї, депутат Тлумацької районної ради Дмитро Романишин зазначив, що всі учасники і присутні були нагороджені пам’ятниними медалями із оригінальним логотипом пробігу. Переможці у своїх категоріях цінними подарунками.

“Попри всі перешкоди і труднощі наш забіг “Слідами австрійської залізниці”, який пролягав шляхом колишньої галицької трансверсальної залізниці по Тлумацькому району (1884-1944) роки існування, актуалізував потребу її відновлення та відбувся успішно, без особливих пригод і приніс всім учасникам та спостерігачам цього дійства масу позитивних емоцій і щемливу втому. Дякую партнерам, що допомогли втілити мою ідею, а саме керівництву Тлумайцької районної ради, В. Гергелюку, М. Кучеру, Р. Вірастюку, П. Сулимі, А. Дольному, Е. Лапковському, К. Лисейку, І. Бойчуку Б. Павлюку, В. Матешку С. Бойку та В. Непеляку. Також інформаційним партрнерам, священикам, поліції та лікарям. Також всім учасникам і спостерігачам та помічникам, волонтерам із села Олешів, Антонівка, Нижнів”, – сказав організатор.

За словами Дмитра Романишина, основна мета заходу – пропаганда здорового способу життя та боротьба з дитячим алкоголізмом і наркоманією. Таке дійство планують проводити щороку на початку травня.