На Прикарпатті відновили рух приміські потяги

Оголошення з розкладом руху поїздів висить на дверях вокзалу.

На Прикарпатті відновили рух приміські потяги

На Прикарпатті відновили рух приміські потяги

Каси на Івано-Франківському вокзалі відкрили о 8-й годині. Наразі продають не більше 50% квитків на потяги.

На дизельному потязі з Ворохти в Івано-Франківськ приїхало близько 20-ти людей, пишуть Версії з посиланням на Суспільне Карпати.

На Прикарпатті відновили рух приміські потяги

Пасажир Мирон Гладиш задоволений, що відновили сполучення. Каже, що йому не лячно, просто під час поїздки треба дотримуватися правил карантину.

У потязі з Коломиї, який прибув на 15 хвилин пізніше від ворохтянського, людей більше.

Оля Данилишин приїхала з Отинії. Каже, що через карантин у вагоні пасажири дотримувалися відстані. Більшість людей купляли квитки уже в потязі, у кондуктора.

“Дуже правильно, їхати нема чим, люди зубожіли. Всі зубожіли: і ті перевізники, і ми. Добре, що цей поїзд дали. Я вважаю, що це дуже потрібно”, – каже Оля Данилишин.

На Прикарпатті відновили рух приміські потяги

Усі приміські потяги сьогодні курсують тільки в межах Івано-Франківщини, навіть якщо раніше їхній маршрут закінчувався у сусідніх областях.

З четвертого червня відновлять рух поїздів Івано-Франківськ-Костянтинівка та Івано-Франківськ-Київ. Зараз на ці потяги можна купити квитки.

За словами керівника Івано-Франківської дирекції залізничних перевезень Володимира Загалюка, це є перший етап поновлення руху пасажирських сполучень, а буде їх чотири.

“Всі провідники забезпечені термометрами для вимірювання температури пасажирів, дезінфікуючими засобами, масками і одноразовими рукавичками. В пасажирських поїздах в даний час не продаватимуть харчі та напої”, – розповідає Володимир Загалюк.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!