Результат пошуку зображень за запитом "кір"

Тільки за останній тиждень в області на карантин закрили три школи. Серед них – навчальний заклад в селі Тисменичани. Захворювання тут почали фіксували ще минулого тижня. За словами директора, почалося все із молодших класів. Навчання там відразу призупинили, але інфекція не відступила, пишуть Версії.

“Ми спочатку призупинили навчання в цьому 2 А класі. Думали що до кінця тижня воно все зупинитися на цьому і поширюватися захворювання не буде, але сталось так що на понеділок на восьме жовтня захворюваність поширилася по інших класах. Зокрема, в 4Б класі – 10 учнів було вже. І в інших класах – всього вісімнадцять було”, – розповів Василь Луцюк, директор Тисменичанської школи.

Наразі навчання в Тисменичанській школі повністю призупинити щонайменше на два тижні. Відомо, що в Надвірнянському районі закрили на карантин і навчальний заклад в селі Верхній Майдан. На кір там захворіло два десятки дітей. Не виключено – що будуть зариватися і інші – кажуть в районній адміністрації. Так, як вже фіксують випадки захворюваності серед дітей в селі Бистриця.

“У нас на сьогоднішній день більш критична була ситуація у Верхньомайданській школі І-ІІ ступенів, і в Тисменичанській школі І-ІІІ ступенів.Рівень захворюваності коливався в межах до 10% офіційних, і до 15 % дітей, які не зверталися відповідно до закладів охорони здоров’я. Тому було скликано комісію відповідну при адміністрації, де, зваживши всі ризики, було призупинено навчання на ці чотири дні з вівторка до п’ятниці. А також перенесено осінні канікули на наступний тиждень з метою проведення цих епідеміологічних заходів”, – пояснив Степан Северилов, начальник відділу освіти Надвірнянської РДА.

Кількість хворих на кір в Івано-Франківській області вже перейшла позначку три тисячі. Відомо, що найбільше інфікованих – майже шістдесят людей – в селі Петранка, що в Рожнятівському районі.