Від недавнього часу Надвірну штормить у зв’язку із приватизацією земель окремими громадянами. Напруга досягла точки кипіння, правоохоронні органи виступають у ролі статистів. Найбільше дістається журналістам які виконуючи свій професійний обов’язок ризикують своїм життям та своїх рідних. Так в ночі 17 вересня на будинок в якому проживає головний редактор телерадіокомпанії Надвірна Всеволод Кисілевський напали невідомі особи і вчинили розбій.

Все почалося ще у п’ятницю 13 вересня, на номер телерадіокомпанії «Надвірна» пролунав дзвінок. Невідома особа в наполегливій формі запропонувала головному редактору телерадіокомпанії не піднімати на телебаченні тему захоплення земель в урочищі «Городище» поблизу м. Надвірна на каналах ТРК «Надвірна» та ТРК «РАІ», інакше він жалкуватиме про свої дії.

17 вересня вночі, в будинку, де проживає головний редактор, було розбито 2 вікна пляшками елітного алкоголю, одна з яких не розбилась та була вилучена працівниками міліції як речовий доказ.

Під час нападу в будинку перебував журналіст з дружиною та трьохмісячний син.

Питання про напад на журналіста було розглянуте на сесійному засіданні Надвірнянської міської ради та прийнято звернення за підписами голів усіх депутатських фракцій Надвірнянської міської ради : ВО “Свобода” В.Гринішак, ВО “Батьківщина” Р.Мажак, ПП “Фронт змін” Б.Зеленчук, ПП “Партія регіонів” І.Дем’ячук, також депутати поставили зверненя на голосування та одноголосно його підтримали.