Нагадаємо, що дівчинка зникла 7 червня. Мама відправила її до магазину, і додому дитина вже не повернулася. Наступного дня ввечері її тіло було виявлено в кущах неподалік сільського базарчика. Дівчинка була напівроздягнена, на тілі сліді порізів. Зловмисник так познущався над нею, що були шоковані навіть судмедексперти. Мар’янку довелося ховати в закритій труні.

Правоохоронці зосередилися на пошуках вбивці. І 13 червня на спільному брифінгу керівників обласної прокуратури та міліції було повідомлено про його затримання. 27-річний житель Рожнева вже був двічі судимий за пограбування жінок, на яких нападав з ножем. При чому, навіть якщо жертва не пручалася і віддавала все, що мала, покидьку цього не вистачало. Він обов’язково наносів порізи жертвам, бо хотів крові. До речі, у нас є інформація, що коли його затримали, він сказав оперативникам, добре, мовляв, що так швидко затримали, бо йому сподобалося. По суті, натякнув, що могли бути й інші жертви.

Психіатрична експертиза визнала його осудним. Враховуючи обставини злочину, слухання проходить в закритому режимі. Підсудний відмовився давати показання. 63-тя стаття Конституції України гарантує йому таке право. На цей час суд перейшов до допиту свідків. Наступне засідання відбудеться 24 листопада. Пункт 2 частини 2 статті 115-ї Кримінального кодексу – вбивство малолітньої дитини, за яким обвинувачують підсуднього, передбачає пожиттєве позбавлення волі.