Співачка Тіна Кароль підготувала для своїх прихильників неперевершений сюрприз-Різдвяну програму «Колядки та обрані хіти».

Ви почуєте виконання самих відомих українських колядок в новому музичному обрамленні.

За допомогою пісень, які прославляють Різдво, де висвітлюється боротьба між світлом та темрявою, що завершується перемогою добра, Тіна Кароль, як берегиня українських традицій показує, що Музика спроможна зцілювати людські души ніби це не просто пісня, а справжня Молитва.

«В наше время люди потеряли веру в чудо, – говорить співачка – Мы перестали делиться своим добром и любовью. Но чудо реально, традиции живы, и не только в вечер перед Рождеством. Они сопровождают нас всю жизнь, нужно лишь открыть свои глаза и сердце, позволить добру войти в свою душу. Я мечтаю, чтобы этот концерт помог людям пронести огонь добра в душе не только на Рождественские праздники, а и через всю свою жизнь, ведь это завесит только от нас самих. Пока живы традиции – жива страна»

Концерт ділитиметься на 2 частини, на протязі першої-прихильники співачки не тільки насолоджуватимуться давно забутими українськими колядками в сучасній обробці, але й будуть приємно здивовані фентезі образом Тіни Кароль-Коляди.

Протягом другої частини глядачі зможуть підспівувати своїм улюбленим вибраним хітам з творчості співачки.

Квиточки на самий Довгоочікуваний Новорічний концерт за тел.
+38 097 095 95 95
+38 099 095 95 95
+38 044 221 19 95

А також на Karabas.com https://bukovel.karabas.com/tina-karol-kolyadki-obrani-hiti-bukovel