Пов’язане зображення

Cівачка з ароматом сонця, перша україномовна зірка з якісною європейською музикою у стилях house та deep house. Вона заряджатиме енергією літа.

На вас чекають суперхіти: «Сонцезалежна», «Літо Літо», «Плюс один», «Калина», «Час-пісок», «Твій голос», «Вітрами» та багато гарячих музичних прем’єр! А окремим сюрпризом для всіх гостей стане презентація та розіграш ексклюзивних парфумів «Soncezalezhna by Karpa». 

Поспішайте за квиточками: https://gastroli.ua/events/natalka-karpa-voda
За деталями звертайтесь за телефонами: +380673509911, +380675800000, – повідомляє  
VODA club.

19 серпня Наталка Карпа у VODA club

Які у вас плани на вихідні? Одна з найяскравіших представниць нової української музики Наталка Карпа запрошує в суботу у VODA club. Cпівачка з ароматом сонця, перша україномовна зірка з якісною європейською музикою у стилях house та deep house. Вона заряджатиме енергією літа. На вас чекають суперхіти: «Сонцезалежна», «Літо Літо», «Плюс один», «Калина», «Час-пісок», «Твій голос», «Вітрами» та багато гарячих музичних прем’єр! А окремим сюрпризом для всіх гостей стане презентація та розіграш ексклюзивних парфумів «Soncezalezhna by Karpa». Поспішайте за квиточками: https://gastroli.ua/events/natalka-karpa-vodaЗа деталями звертайтесь за телефонами: +380673509911, +380675800000#vodaclub_party #cartel_party #vodaclub_bukovel #bukovel #bukovel2017 #тутживеліто

Posted by VODA club on Tuesday, August 15, 2017

Читайте також:

Спокусливі красуні, гірські краєвиди та водні розваги: як проходить літній відпочинок на Буковелі (фоторепортаж)

Як на Буковелі красуні змагалися за звання “Зіркового обличчя” (фоторепортаж)

Як шалена Ольга Полякова “запалювала” на Буковелі (фоторепортаж)

Гірське повітря, теплий басейн та спокусливі красуні: як проходить літній відпочинок на Буковелі (фото)