7 квітня 2017 року суд продовжив підготовче судове засідання у якому потерпілий заявив відвід колегії суддів з підстав вирішення судом у його відсутності клопотання про зміну запобіжного заходу обвинуваченому з тримання під вартою на домашній арешт. Про це пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Суд частково задовольнив дане клопотання та відвів від розгляду справ суддів П»ятковського В. І. та Потятинника Ю. Р.

Вчора у підготовчому судовому засіданні суд продовжив обвинуваченому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, цілодобово, із застосуванням електронного засобу контролю до 11 липня 2017 року.

Слухання справи відкладено до 14.00 год. 27 червня 2017 року у зв’язку з неявкою потерпілого.

Кримінальне провадження розглядаєколегіальний склад суддів – головуюча суддя Беркещук та судді Хільчук та Димашок.

Прес-служба суду й надалі повідомлятиме громадськість про перебіг даної справи.

Встановлено, що у серпні 2016 року вказаний зловмисник, з метою вчинення вбивства, встановив вибуховий пристрій біля входу до господарства потерпілого. Коли останній, повертаючись додому, відчинив на воротах хвіртку, то в той же час здетонував вибуховий пристрій (наступальна граната РГД-5).

Внаслідок вибуху чоловік отримав тілесні ушкодження середнього та легкого ступеня тяжкості.

Окрім того, під час обшуку в екс-директора виявлено та вилучено вогнепальну зброю – самозарядний пістолет, виготовлений шляхом переробки саморобним способом з газового пістолета «Shmeisser».

Наразі розслідування завершено, обвинувальний акт розглядатиме по суті суд.
Нагадаємо, 5 серпня, близько 14:00 стався вибух на подвір’ї Дмитра Сідлярчука, заступника директора територіального центру соціального забезпечення Снятинської РДА. 58-річний чоловік, повертаючись додому, відчинив на воротах хвіртку – тоді здетонував вибуховий пристрій (наступальна граната РГД-5). На щастя, Сідлярчук вижив, його з численними травмами госпіталізували.

У листопаді правоохоронці затримали колишнього директора Снятинського дитячого будинку-інтернату Леоніда Шимчука за підозрою у замаху на умисне вбивство заступника голови Снятинської районної спілки ветеранів Афганістану Дмитра Сідлярчука.