Сім’ї воїна АТО з Франківщини подарували двері та диван

Зокрема, на виконання п.2 протоколу наради в першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Басараба від 20 січня 2016 року з метою  фінансування заходів з соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей Рогатинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді віднайдено кошти  (за підтримки Громадської ініціативи «Поранені SOS») в сумі $800, які у січні п.р. вручені сім’ї учасника АТО Мельник Дмитра Романовича (с.Стратин Рогатинського району) , частину з яких доплачено за житло ($300) , за решту  придбано  вхідні двері до будинку і спальний диван ($500), інформують Версії з посиланням на Рогатинськоу РДА.

За дорученням голови райдержадміністрації спеціалісти Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжують здійснювати соціальні інспектування та вивчати потреби сімей учасників АТО.

Так, станом на 26.01.2016 відвідано 70 сімей військовослужбовців, членам родин надано соціальні послуги в межах компетенції, 26 з них отримали сприяння у виділенні гуманітарної допомоги від волонтерських організацій у вигляді одягу, взуття, іграшок, книг, продуктів харчування.