Розпочали зустріч в Брошнів-Осаді, громаді, яка на прикладі показує кращі здобутки реформи децентралізації. На початку зустрічі отець Володимир Майка поблагословив розпочату діяльність партії й зазначив, що ідеологія гасла «Бог і Україна» роблять церкву активним учасником політикуму.

Як відзначив голова ОТГ, один із співзасновників політичної сили та координатор партії у Рожнятівському районі Назарій Іванів, основна мета політичної партії – участь у виборчому процесі на місцевих виборах, щоб чисельною та професійною командою увійти у ради громад та області.

Очільник Брошнів-Осадської громади запросив активних людей, які прагнуть розвитку краю, до співпраці та закликав підтримати політичну силу. Візія партії, через дієве місцеве самоврядування та якісні зміни на місцях, зробити успішною і сильною всю країну, пишуть Версії з посиланням на Типовий Франківськ.

Депутат Верховної Ради України 7 та 8 демократичного скликання Анатолій Дирів, зазначив, що вітає перші кроки новоствореної партії та вважає, що перспективи саме у підтримці розвитку місцевих громад. Підтримав й вищесказане голова Печеніжинської ОТГ Ігор Довірак.

Його громада першою в Україні стала на шлях об’єднання та має вагомий досвід із впровадження змін на місцях. Також своїми ідеями щодо перспективної діяльності політичної сили поділилися науковці – директор інституту гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Дмитро Дзвінчук та завідувач кафедри політології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Василь Марчук.

Загалом захід в Брошнів-Осаді відбувся за участі депутатів всіх рівнів, голів сільських, селищних рад та ОТГ, підприємців, громадських діячів.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!