Результат пошуку зображень за запитом "марцінків"

Без сварки не обійшлось. Сьогоднішнє засідання сесії міської ради було присвячене в основному земельним питанням. Найбільше дискусій виникло через земельну ділянку в районі вулиці Галицька. АТО-вці звернулися до мерії з проханням виділити їм цю землю для будівництва житла для ветеранів пишуть Версії.

Як повідомив на сесії голова Міської асоціації АТО Василь Андріїв на час звернення ця ділянка була вільна. Це підтверджує публічна Кадастрова карта.

Однак виявилось, що уже багато років там знаходиться город сім’ї Когуч. Хоча ділянка досі не приватизована. Асоціація учасників АТО спілкувалася з сім’єю Когуч і навіть заявила, що сторони досягли компромісу.

Проте уже наступного дня пані Ганна заявила, що їх намагаються обдурити і ніяких домовленостей не було.

«Ми не хочемо приймати участь у цьому фарсі. Наші проекти повинні бути чисті і прозорі. Тому ми публічно заявили, що віддамо земельну ділянку під сквер чи капличку», – повідомив на сесії Василь Андріїв.

На засідання завітала і сім’я Когуч і пані Ганна вкотре заявила, що має право на цю землю.

“В мене город з 1927 року. Мені його не дала Україна, – розповіла жінка. – Як прийшли АТО-вці, то ми з ними не домовлялись».

Відтак розгорівся справжній скандал, меру довелося навіть кликати «Муніципальну варту», щоб його вгамувати. Однак допомога вартових не знадобилась.

Депутати тричі голосували з даного питання. Спочатку рішення не підтримали. Під час повторного голосування «за» передачу землі воїнам АТО віддали голос 22 депутати. Однак потім знову переголосували і одного голосу не вистачило, щоб вирішити питання на користь ветеранів.

Мер Руслан Марцінків попросив знайти компроміс, щоб вийти з цієї ситуації достойно.

Відео – МІСТО

Сесія міської ради

Posted by МІСТО on Wednesday, May 24, 2017