На сесії міської депутати підтримали проект рішення “Про викуп об’єктів нерухомого майна, які перебувають у власності фізичних осіб для суспільних потреб”. Питання вніс з голосу міський голова на початку пленарного засідання. Воно стосується викупу квартири на вулиці Сонячній, 51а. Саме цей будинок став “каменем спотикання” при з’єднанні вулиць Південний бульвар та Північний бульвар. Будівництво дороги, яка проходитиме через територію, де зараз розташований “П’яний базар”, дасть можливість розвантажити центральні вулиці міста, пишуть Версії.

“Ви всі вилетите, якщо до 31 грудня 2018 року не з’єднаєте Південний та Північний бульвар”, – звернувся Марцінків до очільника УКБ.

В результаті затвердили викупну ціну квартири №2 загальною площею 56,55 кв.м, розташованої на ІІ поверсі за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Сонячна,51а в сумі 830 600, 00 гривень. На цю суму в мерії зобов’язались придбати дві квартири в м.Івано-Франківську, а саме: однокімнатну квартиру, житловою площею не менше 8 кв.м та двокімнатну квартиру, житловою площею не менше 8 кв.м кожної із кімнат для надання їх в обмін на квартиру №2 на вул.Сонячній,51а. З власниками квартири укладуть договір міни.